Магазин, ділянка та квартири: у Рубіжному окупанти знову відшукали "безхазяйне" майно (СПИСОК)
Опубліковано 08.08.2025 - 12:00
Ще низку квартир та інших об’єктів нерухомого майна нібито з ознаками безхазяйних виявили окупанти у Рубіжному.
Список з відповідними адресами 6 серпня опублікували на окупаційному ресурсі.
Так, йдеться про 6 квартир, приміщення магазину та земельну ділянку під торгівельним павільйоном. Адреси:
Власникам нерухомості окупанти дають 30 днів, щоб заявити про права на неї. Для цього вимагають принести в окупаційну адміністрацію правовстановлювальні документи та мати паспорт рф. Після закінчення цього терміну об'єкти нерухомого майна окупанти ставлять облік як безхазяйні.
Раніше SD.UA розповідав про процедуру виявлення безхазяйного майна на окупованій Луганщині та навіщо це потрібно загарбникам.
- 322 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 “Унітази зняли, а на місце не поставили”: у Сіверськодонецьку люди користуються вуличним туалетом
- 13:30 Сіверськодонецький медзаклад надає паліативну допомогу у Дніпрі
- 12:00 Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини
- 11:14 ВПО з Луганщини отримали ковдри, одяг, харчі та іншу допомогу в Рівному й Тернополі
- 10:00 Надбавка та продовження контракту: затвердили рішення щодо керівниць сіверськодонецьких КП
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1191
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 591
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 474
- У росії затримали пропагандиста, який знімав рекламу на тлі понівеченого Сіверськодонецька 27.02.2026 переглядів: 459


Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини
ВПО з Луганщини отримали ковдри, одяг, харчі та іншу допомогу в Рівному й Тернополі
Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині