Діти з Сіверськодонецької громади вирушили на відпочинок до Литви
23 дитини з Сіверськодонецької громади вирушили в подорож до Литовської Республіки.
Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.
“Вкотре ця поїздка стала можливою завдяки співпраці Сіверськодонецької міської військової адміністрації з Почесним консулом Литовської Республіки в Луганській області Robertas Gabulas, міською адміністрацією Вілкавішкіського району в особі Голови міста Вілкавішкіс (міста-побратима Сіверськодонецька) Альгірдаса Нейберка та Йоріса Юскаускаса щодо підтримки мешканців громади в евакуації”, – зазначили в адміністрації.
Організатори підготували для дітей насичену програму: майстер-класи, екскурсії, спортивні змагання та культурні заходи.
“Це допоможе дітям не лише весело провести час, а й соціалізуватися, поспілкуватися з однолітками та відволіктися від складної реальності”, – вважають в МВА.
Сьогодні для сіверськодонецьких дітей організували візит до парламенту у столиці Литовської Республіки - Вільнюсі, де відбулась зустріч з членом Сейма Юозасом Олексом.
Нагадаємо, у рамках оздоровчої кампанії-2025 121 дитина з Луганської області побувала в європейських країнах: Франції, Польщі, Латвії, Чехії, Литві та Італії.
- 396 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Попаснянська МВА збирає інформацію про зниклих безвісти військових громади: деталі
- 16:30 Аудитори ЛОДА проведуть позапланову перевірку в сіверськодонецькому медзакладі
- 15:00 Роман письменниці з Луганщини став «Книгою року BBC 2025»
- 14:00 ЛОВА: На жителів окупованої Луганщини чекає підвищення тарифів на комуналку
- 12:30 Перейменували Новопсковську громаду
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1383
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 980
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 896
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 683


Попаснянська МВА збирає інформацію про зниклих безвісти військових громади: деталі
Роман письменниці з Луганщини став «Книгою року BBC 2025»
Перейменували Новопсковську громаду