На Луганщині окупанти закрили 23 коледжі, а в Сіверськодонецьку у платіжках за електроенергію збільшують суми
У самопроголошеній «лнр» закрили 23 заклади професійної освіти. В окупованому Сіверськодонецьку росіяни виставляють завищені рахунки за електроенергію.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
З 60 закладів професійної освіти, що минулого навчального року діяли на території самопроголошеної «лнр», з вересня працюватимуть лише 37. Бо 23 коледжі росіяни вирішили ліквідувати через нестачу педагогів та низьку кількість студентів. Ще однією причиною стало скорочення відповідного фінансування з державного бюджету рф.
«Нагадаємо, що цьогоріч загарбники також планують закрити близько 100 шкіл. Це не про зменшення кількості бажаючих. Це про зменшення кількості дітей загалом на території окупованої Луганщини», - прокоментували у ЛОВА.
Також повідомляється, що в окупованому Сіверськодонецьку росіяни виставляють завищені рахунки за електроенергію.
«Контролери вдають, що під час поквартирних обходів знімають покази. Втім, у платіжках місцеві одержують суми, які значно перевищують споживання», - зазначили у ЛОВА.
Нагадаємо, окупанти на Луганщині вдруге за пів року підняли ціну на світло, міста регіону потерпають від сміття.
- 333 перегляди
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 До 11 та 8,5 років позбавлення волі засудили колаборантів з Лисичанська та Щастя
- 18:00 Скільки ВПО знайшли роботу через Службу зайнятості: підсумки 2025 року
- 17:00 На «Діалозі з бізнесом» підприємцям Луганщини розкажуть про податкові зміни
- 16:00 Лисичанська МВА з’ясовує потреби громади у культурних заходах: подробиці
- 15:00 ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника з Попаснянської громади
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 503
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 488
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 486
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 449


ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника з Попаснянської громади
Після вилучення останків з «Лісової дачі» окупанти заявили про розширення території пошуку тіл
«Коли запустять ліфти, що вже встановили?» Сіверськодончани «рознесли» пости окупантів щодо нових ліфтів