Сіверськодончанин загинув внаслідок російського ракетного удару по Чернігівщині
Внаслідок російського ракетного удару по Чернігівщині загинув Олександр Турлуківський, уродженець Сіверськодонецька.
Про це повідомляє Telesever.
Олександр був демінером гуманітарної місії з розмінування "Данська рада у справах біженців".
4 вересня близько 15-ї години поблизу Чернігова росіяни вдарили балістичною ракетою "Іскандер-М" по працівниках гуманітарної місії "Данська рада у справах біженців", які проводили роботи з розмінування місцевості.
В Олександра залишилось двоє дітей. Хто має бажання допомогти родині, створено банку Моно: https://send.monobank.ua/jar/7K7kr9tBnR
Картка: 4874 1000 2794 0157
Як пише "Суспільне Чернігів", через ракетний удар по співробітниках гуманітарної місії з розмінування, який стався 4 вересня поблизу Чернігова, восьмеро людей зазнали поранення, двоє — загинули.
"Данська рада у справах біженців підтверджує, що один з наших об'єктів гуманітарного розмінування в Україні був уражений ракетою. Внаслідок атаки загинули двоє українських колег, ще восьмеро зазнали поранення. Цей удар по цивільній гуманітарній операції є серйозним порушенням міжнародного гуманітарного права", — йдеться у повідомленні Данської ради у справах біженців.
Водночас міністр закордонних справ Данії Ларс Льокке Расмуссен повідомив, що вражений російською атакою, яка спрямована проти Данської ради у справах біженців в Україні.
"Шокований російською атакою, яка сталася в Україні. Рішуче засуджую всі агресії проти гуманітарних працівників. Ще доказ того, що Путін не має наміру припиняти свою незаконнузагарбницьку війну", - каже він.
- 976 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Через негоду та відключення світла лисичанський ЦНАП змінив режим роботи
- 16:00 Керівництво луганського пенсійного фонду консультуватиме телефонами – як звернутися
- 15:00 На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн
- 14:00 До 9 років тюрми засудили екссекретарку однієї з селищних рад Луганщини
- 13:00 Допомога при переїзді й працевлаштуванні: що змінилось для ВПО з Кремінської громади
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 968
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 718
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 473
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 420


На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн
Сіверськодонецька громада – учасниця відбору до проєкту будівництва соцжитла, – Мінрозвитку
У Лісовій дачі - одне з найбільших поховань: що окупанти розповідають про вилучення тіл на Луганщині