Одразу двоє сіверськодончан отримають компенсацію за “єОселею” від громади
У рамках міської програми відшкодування 50% першого внеску за іпотечними кредитами за державною програмою “єОселя” ще двоє мешканців громади отримають фінансову підтримку.
Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.
На черговому засіданні громадської комісії з житлових питань Сіверськодонецької міської військової адміністрації ухвалили позитивне рішення щодо їхніх заяв.
Сіверськодончани у серпні уклали договори на придбання житла в межах програми “єОселя”. Житло придбали на Вінниччині та Київщині.
Їхні документи повністю відповідали умовам міської програми, тому комісія одноголосно підтримала виплату компенсації обом жителям громади.
Родини Олександра та Владислава отримають майже по 250 тисяч гривень компенсації, визначені з урахуванням вимог програми - 50% першого внеску. Кошти перерахують найближчим часом.
Нагадаємо, вже дві сіверськодончанки отримали компенсацію за цією програмою.
- 3834 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 На окупованій Луганщині скаржаться на якість бензину. У Лисичанську понад рік не поновлюють ремонт будинку
- 08:32 На Луганщині росіяни били з мінометів, гранатометів та дронів
- 19:00 Делегація Луганщини долучилася до Міжнародного фестивалю лемківської культури
- 17:00 Дві нові підозри та два обвинувальні акти: прокурори Луганщини відзвітували про роботу за тиждень
- 15:00 Почесний консул Литви у Луганській області Робертас Габулас отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 5661
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 5054
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 2852
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2291


На Луганщині росіяни били з мінометів, гранатометів та дронів
Дві нові підозри та два обвинувальні акти: прокурори Луганщини відзвітували про роботу за тиждень
Ще 200 тис. грн допомоги отримають захисники та захисниці Лисичанської громади
