ВАКС не випустив з-під варти ексначальника Рубіжанської МВА Юрченка, - ЗМІ
Вищий антикорупційний суд залишив під вартою колишнього начальника Рубіжанської міської військової адміністрації Андрія Юрченка й не змінив його заставу в 6 млн грн.
Таке рішення ВАКС ухвалив 8 вересня, повідомляє «Слово і діло».
Як нагадали журналісти, НАБУ та САП підозрюють Юрченка у причетності до корупційної справи, у якій також фігурують нардеп Олексій Кузнєцов та ексочільник Луганської ОДА й Мукачівської РДА Сергій Гайдай.
У серпні антикорупційний суд заарештував Юрченка та визначив йому альтернативою 6 млн грн застави. Апеляційна палата ВАКС залишила це рішення без змін. Пізніше, зазначає видання, захисник Юрченка подав клопотання про зміну запобіжного заходу.
«Відмовити у задоволенні клопотання адвоката про зміну запобіжного заходу. Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту оголошення», – цитує рішення суду «Слово і діло».
Нагадаємо, 4 серпня САП та НАБУ повідомили про підозру викритим напередодні учасникам організованої злочинної групи, причетної до корупційної схеми при закупівлі БпЛА та РЕБ. Серед підозрюваних - ексначальник Луганської ОВА Сергій Гайдай та нардеп від Сіверськодонецька Олексій Кузнєцов. Того ж дня суд обрав обом запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю застави.
Гайдая і Юрченка президент Володимир Зеленський звільнив з посад. А фракція "Слуга народу" призупинила повноваження нардепа Кузнєцова.
За Сергія Гайдая 10 серпня внесли заставу у 10 млн грн, після чого він вийшов з СІЗО. 2 вересня стало відомо, що нардепа Кузнєцова також випустили під заставу.
У ЗМІ розповіли як, за версією слідства, діяла корупційна схема.
- 322 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Громада Луганщини визначає потребу ВПО в компенсації за програмою «єОселя»: опитування
- 18:00 Окупанти хочуть заборонити у школах усі месенджери, крім MAX, - Спротив
- 17:00 З дворів в окупованому Сіверськодонецьку не вивозять сміття, воно починає горіти
- 16:00 Майже мільйон гривень допомоги отримали мобілізовані й добровольці з Лисичанської громади у 2025 році
- 15:00 “Це моя земля. Я буду за неї гризти горло”, — морпіх з Луганщини, який пройшов полон, про мотивацію служити
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “Епідемія поширюється зі швидкістю світла!” У Сіверськодонецьку потерпають від клопів 09.09.2025 переглядів: 50582
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 4432
- NRC знову приймає заявки на отримання грошової допомоги: подробиці 11.09.2025 переглядів: 3212
- На Хмельниччині попрощалися з захисником з Сіверськодонецька 13.09.2025 переглядів: 1133