Справа про корупцію у закупівлях РЕБ: Юрченка не відпустили з-під варти, проте зменшили заставу
Вищий антикорупційний суд продовжив до 22 листопада строк тримання під вартою колишнього начальника Рубіжанської міської військової адміністрації Андрія Юрченка.
Про це повідомив журналіст Олег Новіков.
Йому зменшили розмір застави з 6 до 3,02 млн грн.
Нагадаємо, у серпні антикорупційний суд заарештував Юрченка та визначив йому альтернативою 6 млн грн застави. Апеляційна палата ВАКС залишила це рішення без змін. Пізніше захисник Юрченка подав клопотання про зміну запобіжного заходу.
Вищий антикорупційний суд залишив під вартою колишнього начальника Рубіжанської міської військової адміністрації Андрія Юрченка й не змінив його заставу в 6 млн грн.
У чому суть справи
4 серпня САП та НАБУ повідомили про підозру викритим напередодні учасникам організованої злочинної групи, причетної до корупційної схеми при закупівлі БпЛА та РЕБ. Серед підозрюваних - ексначальник Луганської ОВА Сергій Гайдай та нардеп від Сіверськодонецька Олексій Кузнєцов. Того ж дня суд обрав обом запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю застави.
Гайдая і Юрченка президент Володимир Зеленський звільнив з посад. А фракція "Слуга народу" призупинила повноваження нардепа Кузнєцова.
За Сергія Гайдая 10 серпня внесли заставу у 10 млн грн, після чого він вийшов з СІЗО. 2 вересня стало відомо, що нардепа Кузнєцова також випустили під заставу.
У ЗМІ розповіли як, за версією слідства, діяла корупційна схема.
- 364 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рубіжани у Дніпрі висадили сосни у пам'ять про загиблих захисників
- 18:00 Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
- 17:00 Харченко призначив нового позаштатного радника
- 17:00 Від Лисичанська до Києва: як під час війни кондитерка Анна Пунтус відновила справу та відкрила новий бізнес
- 16:00 Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1089
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 999
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 923
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 893


Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
Харченко призначив нового позаштатного радника
Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)