Кузьмінова залишили директором “Світанка” ще на рік
Сіверськодонецька МВА продовжила строк дії контракта про призначення директора КП “Житлосервіс “Світанок” Олега Кузьмінова.
Відповідне розпорядження начальниці Сіверськодонецької МВА Євгенії Бойко № 307-к від 21 жовтня 2025 р. опублікували на сайті адміністрації.
Раніше Олег Кузьмінов обіймав посаду заступника голови Сіверськодонецької МВА. Наприкінці жовтня 2024 року його призначили директором КП “Житлосервіс “Світанок”. Наразі строк дії контракта продовжили ще на рік - до 21 жовтня 2026 року.
Нагадаємо, що 23 червня 2023 року Олегу Кузьмінову повідомили про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки, у справі про постачання продуктів до гуманітарного штабу Сіверськодонецька (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).
На початку повномасштабного вторгнення чиновник відповідав за постачання продуктів до гуманітарного штабу у Сіверськодонецьку. За даними слідства, навесні 2022 року він мав проконтролювати поповнення резерву продуктів для людей, які влада постачала в укриття та заклади освіти міста Сіверськодонецьк.
Однак слідчі встановили, що 42 тонни заморожених м'ясних продуктів на адресу гуманітарного штабу Сєвєродонецької міської ВЦА не були поставлені. Збитки бюджету склали три мільйони гривень. 28 червня 2023 року суд обрав запобіжний захід Кузьмінову: його відпустили під особисті зобов'язання.
Влітку 2023 року його на кілька місяців відсторонювали від посади.
- 972 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Понад 20 млн грн виплатили у 2025 році військовим Сіверськодонецької громади
- 15:00 Сіверськодонецька МВА суборендувала приміщення у Дніпрі на суму понад 100 тис. грн.
- 15:00 Жителі окупованої Луганщини висміяли архітектурні плани загарбників
- 14:00 На окупованій Луганщині призупинили освітній процес через грип
- 12:30 Справи трьох окупаційних «митників» з Луганщини направили до суду
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Крок за кроком до руху: Як працює реабілітаційний центр Лисичанської багатопрофільної лікарні у Дніпрі 21.01.2026 переглядів: 533
- На Запоріжжі загинув 25-річний кремінянин Максим Кононець 24.01.2026 переглядів: 504
- Окупанти озвучили плани щодо промислового виробництва у Сіверськодонецьку 22.01.2026 переглядів: 487
- Президент відзначив посадовицю Сіверськодонецької МВА та працівників луганських закладів 22.01.2026 переглядів: 437


Сіверськодонецька МВА суборендувала приміщення у Дніпрі на суму понад 100 тис. грн.
На окупованій Луганщині призупинили освітній процес через грип
Троє сіверськодончан купили квартири на Київщині в межах державної програми «єОселя»