Окупанти судитимуть жителя Луганщини за нібито перекази «Азову»
Окупанти на Луганщині судитимуть жителя Сорокиного, якого звинувачують у фінансуванні «Азову».
Про це повідомила окупаційна прокуратура.
Прізвище обвинуваченого Поролов, інших його даних окупанти не називають. За їхньою версією, чоловік з грудня 2022 року по січень 2023 року неодноразово переказував гроші на рахунок «Азову» з метою фінансової підтримки формування.
Поролова звинувачують за статтею «фінансування тероризму». Кримінальну справу для розгляду по суті направили до південного окружного військового суду у ростові-на-дону.
Нагадаємо, за три роки, що минули з «референдумів» про входження самопроголошених «днр», «лнр» та частини Запорізької та Херсонської областей до складу росії, створені окупаційною владою суди винесли не менше 190 вироків за «державну зраду», «шпигунство» та «конфіденційне співробітництво» з іноземцями.
- 222 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 15 громад Луганщини запровадили програми компенсації для ВПО за “єОселею”, - Укрфінжитло
- 18:00 У Дніпрі відбудеться презентація книги Семена Перцовського “Придінців’я: український характер”
- 17:00 За п’ять днів мешканці Луганщини подали майже 300 заяв на участь у програмі житлового кредитування ВПО
- 16:00 До луганського гумхабу на Житомирщині передали меблі, постіль, матраци, ходунки, корми для тварин
- 15:00 Луганчанка стала чемпіонкою світу з бодібілдингу, – ЗМІ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 1290
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 1089
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 1038
- Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися 13.11.2025 переглядів: 679


15 громад Луганщини запровадили програми компенсації для ВПО за “єОселею”, - Укрфінжитло
У Дніпрі відбудеться презентація книги Семена Перцовського “Придінців’я: український характер”
За п’ять днів мешканці Луганщини подали майже 300 заяв на участь у програмі житлового кредитування ВПО 