Харченко розповів, як громади Луганщини долучаються до підтримки підприємництва
Наразі 10 громад Луганщини затвердили цільові програми або внесли заходи до діючих програм за напрямом підтримки бізнесу.
Про це очільник Луганщини Олексій Харченко наголосив за підсумками наради в Офісі Президента України, про це повідомляє Луганська ОВА.
На заході обговорили розвиток економіки, підтримку бізнесу та реалізацію ініціатив Президента України Володимира Зеленського щодо зміцнення економічного потенціалу на місцях.
«Бізнесу Луганщини найскладніше, тому робимо усе можливе для стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва, підтримки релокованих підприємств. Наразі 10 громад вже затвердили цільові програми або внесли заходи до діючих програм підтримки за напрямом «створення або розвиток бізнесу» на загальну суму 28,15 млн грн. Ще сім програм перебувають у стадії розробки», – наголосив Олексій Харченко.
Як зазначили на нараді, завдяки державним і регіональним програмам, а також сприятливому інвестиційному клімату для внутрішнього інвестора, станом на жовтень поточного року, регіони та громади забезпечили приріст робочих місць у понад 79 тисяч порівняно з 2024 роком у співставних умовах. Це суттєвий показник в умовах війни, який свідчить про ефективність роботи на місцях.
Водночас в Україні зафіксували зростання кількості активних суб’єктів господарювання, котрі сплачують податки до бюджету.
«За вісім місяців поточного року цей показник склав понад 57 тисяч порівняно з 2024 роком у співставних умовах. Приріст податків і зборів, сплачених за вісім місяців поточного року, – понад 145 млрд грн у порівнянні з минулим роком», – розповіли у ЛОВА.
Нагадаємо, релокований бізнес Луганщини запрошують долучитися до створення каталогу підприємств.
- 173 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганські прикордонники зняли фільм про бойові дії у Серебрянському лісі – де дивитися
- 18:00 У Дніпрі є місця для поселення луганських ВПО – контакти
- 17:00 Луганські спортсмени увійшли до складу збірної України зі стрибків у воду на 2026 рік
- 16:04 Луганський пенсійний фонд замовив послуги “Нової пошти” на майже 100 тис. грн
- 15:00 Луганських поліцейських, які воюють, обіцяють додатково оснастити технікою
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 885
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 665
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 545
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 539


Луганські прикордонники зняли фільм про бойові дії у Серебрянському лісі – де дивитися
У Дніпрі є місця для поселення луганських ВПО – контакти
Луганських поліцейських, які воюють, обіцяють додатково оснастити технікою