Президент призначив стипендію Світлані Талан
Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення державних стипендій видатним діячам культури й мистецтва. Серед них – луганська письменниця Світлана Талан.
Відповідний документ опублікували на сайті президента.
Згідно з ним, Світлані призначили дворічну президентську стипендію.
Зазначимо, Світлана Талан – українська письменниця, лауреатка численних літературних премій та відзнак. Членкиня Національної спілки письменників України.
Жінка народилася на Сумщині, проте понад 30 років жила й працювала у Сіверськодонецьку, покинути який довелося через окупацію. З 2017 року письменниця має звання Почесного громадянина Сіверськодонецька.
В одному з інтерв'ю письменниця поділилася, що ще з дитинства мала гарну фантазію: вигадувала різноманітні історії, розповідала власні казки для молодшого брата. Свого часу їй пропонували вступити до літературного університету, однак вона стала вчителькою. А вже у зрілому віці зрозуміла, «що йде не тим шляхом».
Нагадаємо, з нагоди Дня незалежності України президент України Володимир Зеленський підписав указ, у якому, зокрема, присвоїв звання “заслужений працівник культури”. Серед відзначених – працівниця Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені С.Прокоф’єва.
- 729 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 СБС показали ураження військових об'єктів на Луганщині (ВІДЕО)
- 12:00 Для 24 дітей з Луганщини організували подорож до Чехії
- 11:00 Мешканців Луганщини запрошують на виставу-стендап «БУКА» у Києві
- 10:59 Перший етап обміну «1000 на 1000»: з полону визволили 205 українців
- 10:00 Організаторку псевдореферендуму на Луганщині заочно засудили до 10 років тюрми
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецька МВА запускає житлову програму для ВПО 60+: як вона працюватиме 07.05.2026 переглядів: 5725
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1345
- Помер 25-річний захисник з Луганщини Роман Годунов 07.05.2026 переглядів: 920
- На Тернопільщині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Ігорем Мелешком 10.05.2026 переглядів: 786


Перший етап обміну «1000 на 1000»: з полону визволили 205 українців
Організаторку псевдореферендуму на Луганщині заочно засудили до 10 років тюрми
На Луганщині окупанти застосували 26 БпЛА
