У Луганському медичному університеті відбулася посвята у студенти (ВІДЕО)
Опубліковано 20.11.2025 - 16:00
Урочистий День посвяти першокурсників у студенти Луганського державного медичного університету відбувся у Рівному.
Про це йдеться на сайті закладу.
Перший заступник Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Подолін зазначив, що область має потребу у лікарях, тому підтримка для таких закладів не аби як необхідна.
Першокурсникам вручили символічну залікову книжку та подяки.
Нагадаємо, на базі Луганського державного медичного університету, який із 2022 року базується у Рівному, можуть відкрити університетську клініку.
- 201 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ЛНУ імені Тараса Шевченка отримає фінансування за результатами атестації наукових напрямів
- 18:00 Темпи вакцинації у медзакладах Луганщини зросли вдвічі
- 17:00 До надання пакету послуг Скринінг здоров’я 40+ готові 6 медзакладів Сіверськодонецького району
- 16:00 росія запускає масову конфіскацію паїв на окупованій Луганщині, - ЦНС
- 15:00 Окупанти засудили жительку Біловодська до 15 років в’язниці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Луганська область – у трійці регіонів з найвищим рівнем оплати праці за даними Держстату 30.01.2026 переглядів: 1560
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 854
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 622
- «Школа – це люди, а не будівля». Як Сіверськодонецька музична школа відновила роботу в релокації 30.01.2026 переглядів: 621


До надання пакету послуг Скринінг здоров’я 40+ готові 6 медзакладів Сіверськодонецького району
росія запускає масову конфіскацію паїв на окупованій Луганщині, - ЦНС
Окупанти засудили жительку Біловодська до 15 років в’язниці