Понад 30 спортсменам Луганщини призначили обласні стипендії
Обласні стипендії у І півріччі 2026 року призначили понад 30 перспективним та провідним спортсменам Луганщини.
Про це йдеться у розпорядженні голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації № 11 від 23 січня 2026 року.
«Днями ми бачили, як Микола Бараннік та Олександр Лужбін перемагали на першості країни з пауерліфтингу. А до цього – гідно представили Луганщини на міжнародній арені. Як і наші стрибуни у воду, велосипедисти, важкоатлети, кікбоксери. росія захопила нашу землю та зруйнувала тренувальні бази. Проте жагу до Перемоги українців ворог зупинити не в змозі. При кожному здобутку спортсменів з нашого регіону про Луганщину згадують у світі», – запевнив Олексій Харченко.
Тож, по 11 232 гривні отримуватимуть семеро провідних спортсменів зі складу національних збірних команд України з олімпійських видів спорту. Серед них – важкоатлети та стрибуни у воду.
16 перспективним спортсменам з олімпійських видів спорту виплачуватимуть по 5 616 гривень. Вони представляють Луганщину на змаганнях зі стрибків у воду, з велосипедного спорту, важкої та легкої атлетики, спортивної гімнастики.
П’ятьом провідним спортсменам з неолімпійських видів спорту нададуть по 9 627 гривень. Вони здобувають призові місця на міжнародній арені у пауерліфтингу, кікбоксингу, богатирському багатоборстві, класичному жимі лежачі.
Провідна спортсменка – особа з інвалідністю – отримає стипендію у розмірі 11 232 гривень. Двоє перспективних спортсменів – осіб з інвалідністю – по 5 616 гривень. Всі вони займаються параплаванням.
Нагадаємо, стрибунам у воду, які представляють Луганщину на міжнародних змаганнях, призначили стипендії президента.
- 323 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 СБУ показала удари по місцях базування окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 18:00 Луганські пенсійники консультуватимуть ВПО у Луцьку та Хмельницькому
- 17:00 ВПО Рубіжанської громади опитують щодо готовності переїхати у тимчасове житло на Закарпатті
- 16:00 Луганських ветеранів запрошують до нової онлайн-спільноти
- 15:12 Окупанти заявили про удар по адмінбудівлі у Марківці на Луганщині (ФОТО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 2110
- Вночі в окупованих Луганську та Лисичанську лунали вибухи: що відомо зараз 25.04.2026 переглядів: 1553
- У Рівному попрощалися із захисником з Луганщини 23.04.2026 переглядів: 988
- Викрили учасників схеми привласнення коштів на РЕБ, де фігурує директор Сіверськодонецького КП 22.04.2026 переглядів: 932


Луганських ветеранів запрошують до нової онлайн-спільноти
Окупанти заявили про удар по адмінбудівлі у Марківці на Луганщині (ФОТО)
СБУ викрила розкрадання бюджетних коштів у лікарні, релокованій з окупованої Луганщини