Як подати заявку на оздоровлення та відпочинок дітей, батьки яких зареєстровані на території нерелокованих громад Луганської області

Як подати заявку на оздоровлення та відпочинок дітей, батьки яких зареєстровані на території нерелокованих громад Луганської області

Департамент соціального захисту Луганської ОДА з'ясовує потреби в оздоровленні дітей, батьки яких зареєстровані на території нерелокованих громад Луганської області.

Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.

У межах обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2025 – 2027 роки, яку затвердили розпорядженням голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 24 червня 2025 року № 170, розпочали збір інформації про потреби в оздоровленні та відпочинку дітей, батьки яких (особи, що їх замінюють) зареєстровані на території громад Луганського, Алчевського, Довжанського, Ровеньківського районів Луганської області.

Підготовку та проведення оздоровчої кампанії здійснює Департамент соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації.

Заявку на оздоровлення та відпочинок можна подати до 6 березня 2026 року за посиланням.

Контактна особа по збору інформації: Світлана Охрицька, 099 318 82 39.

Нагадаємо, Сіверськодонецька МВА визначає потреби в послугах з оздоровлення дітей громади у 2026 році.