Після закриття шахт на Луганщині окупанти відправлять на фронт гірників. 200 тис. людей залишать без води
Гірників закритих шахт окупованої Луганщини росія планує кинути на фронт. Понад 200 тисяч жителів самопроголошеної «лнр» загарбники залишать без води.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Гірників закритих шахт окупованої Луганщини росія планує кинути на фронт.
«Тому на рф збираються збільшити показники призову за рахунок жителів так званої «лнр». Наразі там триває консервація вугледобувних підприємств, зокрема, у Довжанську. Звільнені шахтарі – у пріоритеті», - вважають у ЛОВА.
Також повідомляється, що у декількох містах самопроголошеної «лнр» посеред лютого зупинять централізовану подачу води.
«Проблема та сама, і на тому ж самому водогоні поблизу Алчевська. Там знову виникли декілька поривів. Без води залишаться жителі Алчевська, Перевальська, Брянки, Кадіївки та навколишніх міст та сіл. Слід зазначити, що аварійні ситуації на зазначеній ділянці трапляються по декілька разів на місяць. Окупаційна влада не квапиться з капітальним ремонтом». – прокоментували у ЛОВА.
Нагадаємо, дані звільнених шахтарів передали до російського військкомату.
- 314 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Визначили 25 переможців програми пільгового кредитування для ВПО Кремінської громади
- 18:00 Сіверськодонецька громада виплатила понад 300 тис. грн ліквідаторам аварії на ЧАЕС
- 17:00 Луганський спортсмен отримав нагороду від Європейської федерації важкої атлетики
- 16:00 Сили оборони уразили склади окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 15:00 У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1284
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1169
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1067
- Після звільнень і призначень: що задекларували посадовці Луганської ОДА 15.04.2026 переглядів: 987


У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Зеленський пояснив ризики виходу Сил оборони з Донецької та Луганської областей
ЛОВА: На ТОТ Луганщини оцінки за поведінку пов’яжуть з активністю дітей у пропагандистських заходах