Ексінспекторка митного поста «Сєвєродонецьк» отримала підозру у держзраді
За матеріалами СБУ та ДБР заочно повідомили про підозру колишній головній державній інспекторці митного поста «Сєвєродонецьк» Луганської митниці.
Про це повідомляє Управління СБ України в Житомирській області.
Як зауважили в СБУ, після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну радниця митної служби III рангу проігнорувала вказівку керівництва Держмитслужби щодо евакуації особового складу з зони бойових дій.
Натомість жінка перебралася спочатку на тимчасово окуповану територію, а згодом – до російської федерації, де з серпня 2022 року пішла на службу до окупантів.
Її прийняли до правоохоронного фіскального органу рф – федеральної податкової служби та призначили на посаду державного податкового інспектора відділу камеральних перевірок у сергієвому посаді (московська область).
«Наразі фігурантка контролює правильність нарахування та виплат передбачених законодавством рф податків, що формують бюджет країни-агресорки, з якого фінансується війна проти України», - йдеться у повідомленні.
На підставі зібраних доказів жінці заочно повідомили про підозру у державній зраді в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України).
Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 15 років до довічного ув’язнення.
Комплексні заходи проводили оперативники СБУ в Житомирській області спільно зі слідчими ТУ ДБР, розташованого у Хмельницькому, за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.
Нагадаємо, колишній судді з Луганщини повідомили про підозру за співпрацю з окупантами.
- 448 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Лікування, реабілітація й підтримка родин: які виплати з місцевого бюджету отримають креміняни
- 10:00 Членів ГО «Ветерани Чорнобиля м. Сіверськодонецька» відзначили орденами «За заслуги»
- 09:00 ЛОВА: Окупанти на Луганщині готують підлітків до війни, обіцяючи бонуси при вступі до вишів
- 08:35 Ворог на Луганщині вів вогонь з артилерії, мінометів та гранатометів
- 19:00 На війні загинув військовий з Луганщини Андрій Головченко
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 2028
- Вночі в окупованих Луганську та Лисичанську лунали вибухи: що відомо зараз 25.04.2026 переглядів: 1446
- Луганський театр візьме участь у міжнародному фестивалі у Кракові 19.04.2026 переглядів: 948
- У Рівному попрощалися із захисником з Луганщини 23.04.2026 переглядів: 939


ЛОВА: Окупанти на Луганщині готують підлітків до війни, обіцяючи бонуси при вступі до вишів
Ворог на Луганщині вів вогонь з артилерії, мінометів та гранатометів
ЛОВА: Окупанти відправлятимуть на війну боржників за комуналку, на ТОТ замість відбудови аптек узаконили...