«Другий рік не віддають зарплату»: на окупованій Луганщині знову скаржаться на будівельні фірми
Працівники будівельник фірм в окупованих містах Луганщини місяцями не отримують зарплату та скаржаться на зловживання з боку роботодавців.
Відповідні коментарі з'явилися в окупантських пабліках.
Так, мешканка окупованого Лисичанська розповіла, як генеральний директор фірми, у якій вона працювала, вже другий рік не віддає зарплатню їй та іншим працівникам.
«У Лисичанську фірма "Стиль", генеральний Рязанов Ю.А., вже другий рік як не віддає зарплату. І в прокуратуру писали – безрезультатно, таких керівників розстрілювати треба, Сталіна на них немає, користуються, що в нас роботи немає, і дурять людей. А тепер ховається у Луганську, а я ж не єдина, кому він не віддав, нас багато», – йдеться в одному з коментарів.

Також про проблему з виплатою заробітної плати та ставленням роботодавця до своїх працівників розповіла жителька окупованого Сіверськодонецька.
«У Сіверськодонецьку фірма-підрядник "Титан-Л" вже два місяця не платить робітникам зарплату. І, як стало відомо днями, звільнили людей ще місяць тому "за їхнім власним бажанням", а люди ні сном ні духом: ані заяв не писали, ані наказів про звільнення не бачили, місяць продовжували ходити на роботу, а потім випадково дізналися з виписки у мфц, що звільнені "з ініціативи працівника". Вже й підписи підробляють», – написала коментаторка.

Нагадаємо, окупанти у Лисичанську регулярно затримують зарплати водникам.
- 337 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Ощадбанк та Укрзалізниця запустили нову модель іпотеки для ВПО
- 13:00 На ТОТ Луганщини Сили оборони уразили пункт управління та склади противника
- 12:00 НАБУ та САП завершили слідство у корупційній справі, де фігурує ексочільник Луганщини
- 11:00 Затвердили положення про новий структурний підрозділ Луганської ОДА
- 10:00 «Не ламайте решітку»: у Сіверськодонецьку черга до нотаріуса розписана до серпня
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1048
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 983
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 905
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 873


Ощадбанк та Укрзалізниця запустили нову модель іпотеки для ВПО
На ТОТ Луганщини Сили оборони уразили пункт управління та склади противника
НАБУ та САП завершили слідство у корупційній справі, де фігурує ексочільник Луганщини