Окупанти на Луганщині атакували з боку Ковалівки
Опубліковано 08.05.2026 - 08:43
На Лиманській ділянці фронту окупанти за минулу добу спробували просунутися вісім разів.
Про це повідомляє очільник Луганщини Олексій Харченко.
За його словами, на Луганщині ворог за минулу добу в 13 випадках застосовував безпілотники. Тричі вдарив з мінометів. Двічі - з автоматичних гранатометів. Також бив зі ствольної артилерії.
«Атакували росіяни з боку Ковалівки. Загалом на Лиманській ділянці фронту вони спробували просунутися вісім разів», - поінформував Харченко.
Нагадаємо, напередодні ворог намагався просунутись поблизу Надії та з боку Твердохлібового.
- 277 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:05 «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька
- 10:00 Луганчанки вибороли бронзу на першості Європи зі стрибків у воду
- 09:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину
- 08:44 росіяни били на Луганщині з мінометів та ствольної артилерії
- 19:00 Очолила школу у самопроголошеній «лнр»: суд виніс вирок місцевій мешканці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2305
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1431
- Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців за програмою 16.06.2026 переглядів: 994
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 956


«Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька
ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає...
росіяни били на Луганщині з мінометів та ствольної артилерії
