Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
Опубліковано 15.05.2026 - 17:00
Сили оборони завдали уражень по складах окупантів на тимчасово окупованій території Луганщини.
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
За інформацією Генштабу, вчора та в ніч на 15 травня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали ударів по низці важливих об’єктів російських окупантів.
Зокрема, українські військові уразили склади боєприпасів противника у районах Єпифанівки та Ровеньок на окупованій частині Луганщини.
Крім того, у Генштабі підтвердили ураження складу матеріально-технічних засобів у Райгородці на ТОТ Луганської області.
Нагадаємо, СБС показали ураження військових об'єктів на Луганщині.
- 647 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Трьох екскерівників Станиці Луганської заочно засудили до 10 та 15 років тюрми
- 18:00 На окупованій Старобільщині запроваджують обмеження електропостачання
- 17:00 Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
- 16:00 У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн
- 15:00 Сіверськодонецький тенісист став абсолютним чемпіоном національних змагань
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2324
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 977
- Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+ 17.06.2026 переглядів: 911
- У держави немає ресурсу для компенсації усім, хто втратив житло через окупацію, – Фролов 17.06.2026 переглядів: 871


Трьох екскерівників Станиці Луганської заочно засудили до 10 та 15 років тюрми
Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн