«Додому»: Мінсоцполітики готує платформу для підтримки повернення та реінтеграції українців
Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності спільно з партнерами розробляє цифрову платформу для підтримки повернення та реінтеграції українців та розраховує на активно залученість громад.
Про це міністр соціальної політики, сімʼї та єдності України Денис Улютін заявив під час робочої зустрічі з представниками громад, повідомляє Мінсоцполітики.
Зазначається, що у заході взяли участь представники понад 260 громад з різних регіонів України. Під час зустрічі їм представили концепцію цифрової платформи «Додому» – інструменту для планування повернення та реінтеграції українців, яка реалізується в межах проєкту «YOUA – Формуємо нові шляхи, будуємо майбутнє України».
За словами Дениса Улютіна, цифрова платформа та розміщені на ній інформаційні профілі громад мають допомогти українцям за кордоном отримувати верифіковану та практичну інформацію про можливості в Україні та конкретних громадах – від житла й працевлаштування до доступу до освіти, соціальних послуг і медичної допомоги.
Водночас для громад, додав він, це можливість презентувати свій потенціал, стати більш помітними для міжнародних партнерів та залучати додаткові ресурси.
Офіційно презентувати цифрову платформу «Додому» запланували під час Конференції з питань відновлення України (URC 2026), що відбудеться 25-26 червня у Ґданську.
Нагадаємо, на єдиному порталі Мінсоцполітики зібрали понад 45 актуальних послуг та сервісів для внутрішньо переміщених осіб.
- 489 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У сіверськодонецькій лікарні відкрили «Простір турботи про ветеранів»
- 18:00 У ЛОДА збирають пропозиції щодо створення безбар'єрного простору: деталі
- 17:00 На Київщині попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Ігорем Гнелицьким
- 16:00 Лисичанська громада виплатить допомогу дітям військових до Дня знань: стартував прийом заяв
- 15:00 Катування та сексуальне насильство щодо затриманої на Луганщині волонтерки: трьом бойовикам оголосили підозру
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 944
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 752
- «Він завжди йшов першим». Пам'яті прикордонника Дмитра «Доббі» Погребака 29.07.2026 переглядів: 674
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 653


У сіверськодонецькій лікарні відкрили «Простір турботи про ветеранів»
У ЛОДА збирають пропозиції щодо створення безбар'єрного простору: деталі
Омбудсман закликав уряд переглянути розмір та усунути обмеження у виплатах ВПО
