Оголосили підозру очільниці пропагандистського відділу окупаційної поліції на Луганщині

Оголосили підозру очільниці пропагандистського відділу окупаційної поліції на Луганщині

СБУ заочно оголосила підозру колаборантці, яка займається пропагандою в окупаційному «гібдд» на Луганщині.

Про це повідомляє пресслужба ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях – м. Краматорськ.

Зазначається, що слідчі Служби безпеки зібрали докази злочинної діяльності фігурантки, яка сприяє окупаційному режиму на керівній посаді у поліцейській структурі рф на Луганщині.

«Встановлено, що після 2014 року зловмисниця підтримала агресора, вступивши до так званого "штабу управління державної інспекції безпеки дорожнього руху" нелегітимного "мвс лнр". За участь у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України) її було оголошено у загальнодержавний розшук», – йдеться у повідомленні.

У СБУ додали, що після повномасштабного вторгнення та формування на ТОТ Луганщини підрозділів поліції рф фігурантка пішла на підвищення та обійняла посаду «заступниці начальника відділу організаційно-аналітичної роботи та пропаганди безпеки дорожнього руху мвс по лнр».

«На цій посаді колаборантка займається легалізацією російської окупації, пропагандою діяльності силового відомства ворога у медіапросторі та нав’язуванням населенню законодавства рф. Зокрема, у межах "інтеграції" захоплених регіонів до рф, вона розгорнула масштабну інформаційну кампанію з примусової "паспортизації" автовласників  обов'язкової заміни українських водійських посвідчень, реєстраційних документів та номерних знаків на російські», – поінформували у спецслужбі.

На підставі зібраних доказів СБУ заочно повідомила правопорушниці про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). За роботу на ворога їй загрожує до 15 років тюрми з конфіскацією майна.

Досудове розслідування проводить ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

Нагадаємо, повідомили про підозру трьом організаторам псевдоголосувань, які допомагали легалізувати окупацію Луганщини.