В окупованому Сіверськодонецьку почали демонтувати черговий багатоповерховий будинок
В окупованому Сіверськодонецьку розпочали демонтаж дев'ятиповерхівки на вулиці Князя Володимира (раніше – Курчатова), 1.
Про це йдеться у чаті Telesever.
Фото будинку опублікували 22 червня.
Раніше у соцмережах публікували фотографію оголошення з попередженням про підготовку до демонтажу цього будинку.
Нагадаємо, раніше в окупованому Сіверськодонецьку розпочали демонтаж багатоповерхівок №21 та №25 на шосе Будівельників.
Також повідомлялося, що окупаційна адміністрація Сіверськодонецька планує демонтувати 79 багатоповерхових будинків.
- 40 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 «SD.UA» – вп'яте на Мапі рекомендованих медіа
- 15:00 «Усе життя – у сумці»: бійці «Луганськ-1» розповіли про евакуацію цивільного з Костянтинівки
- 14:00 До довічного ув'язнення засудили мешканця Луганщини, який воював проти ЗСУ
- 13:00 Справа загиблої у ДТП журналістки з Луганщини Анастасії Волкової досі не надійшла до нового суду, – адвокатка
- 12:00 Статутний капітал Луганської обласної дитячої лікарні збільшили на понад 20 млн грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2225
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1249
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1178
- «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА 15.06.2026 переглядів: 1039


В окупованому Сіверськодонецьку почали демонтувати черговий багатоповерховий будинок
«SD.UA» – вп'яте на Мапі рекомендованих медіа
Справа загиблої у ДТП журналістки з Луганщини Анастасії Волкової досі не надійшла до нового суду, – адвокатка
