В окупованому Сіверськодонецьку почали демонтувати черговий багатоповерховий будинок

В окупованому Сіверськодонецьку почали демонтувати черговий багатоповерховий будинок

В окупованому Сіверськодонецьку розпочали демонтаж дев'ятиповерхівки на вулиці Князя Володимира (раніше – Курчатова), 1.

Про це йдеться у чаті Telesever.

Фото будинку опублікували 22 червня.

Раніше у соцмережах публікували фотографію оголошення з попередженням про підготовку до демонтажу цього будинку.

Нагадаємо, раніше в окупованому Сіверськодонецьку розпочали демонтаж багатоповерхівок №21 та №25 на шосе Будівельників.

Також повідомлялося, що окупаційна адміністрація Сіверськодонецька планує демонтувати 79 багатоповерхових будинків.