Ворог вдарив на Луганщині 34 дронами
Опубліковано 23.06.2026 - 08:30
22 червня на Лиманському напрямку росіяни штурмували 20 разів біля вісьмох населених пунктів.
Про це повідомляє очільник Луганщини Олексій Харченко.
«Учора окупанти на території нашої області п'ять разів поцілили зі ствольної артилерії. У чотирьох випадках застосували автоматичні гранатомети. У трьох – міномети. По укріпленнях українських оборонців намагалися вдарити 34 БпЛА», – поінформував він.
Нагадаємо, напередодні окупанти били на Луганщині з артилерії та гранатометів.
- 51 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 Експосадовиця «Укрзалізниці» на Луганщині отримала підозру СБУ за пособництво окупантам
- 09:00 ЛОВА: На окупованій Луганщині пальне на 50-70% дорожче, ніж у рф
- 19:00 Окупанти на Луганщині засудили українця до 18 років позбавлення волі за «шпигунство»
- 18:00 Реєстр збитків, завданих агресією рф: проведуть вебінар для ВПО (РЕЄСТРАЦІЯ)
- 17:00 В окупованому Сіверськодонецьку почали демонтувати черговий багатоповерховий будинок
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2253
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1345
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1210
- «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА 15.06.2026 переглядів: 1054


Ворог вдарив на Луганщині 34 дронами
Реєстр збитків, завданих агресією рф: проведуть вебінар для ВПО (РЕЄСТРАЦІЯ)
В окупованому Сіверськодонецьку почали демонтувати черговий багатоповерховий будинок
