росіяни били на Луганщині з мінометів та ствольної артилерії

росіяни били на Луганщині з мінометів та ствольної артилерії

Минулої доби російські військові провели 16 штурмів на Лиманській ділянці фронту.

Про це повідомляє очільник Луганщини Олексій Харченко.

За його даними, ворог атакував біля чотирьох населених пунктів.

«Обстрілюючи територію Луганщини, росіяни застосовували міномети, автоматичні гранатомети та ствольну артилерію. Їхні бойові завдання виконували 16 БпЛА та 18 fpv-дронів» - поінформував Харченко. 

Нагадаємо, 22 червня на Лиманському напрямку росіяни штурмували 20 разів біля вісьмох населених пунктів.