Вчора військові рф били по Луганщині з мінометів та гранатометів

Вчора військові рф били по Луганщині з мінометів та гранатометів

Минулої доби на Лиманському напрямку росіяни штурмували 16 разів поблизу шістьох населених пунктів.

Про це повідомив начальник Луганської ОВА Олексій Харченко.

«На території нашої області ворог тричі вів вогонь з автоматичних гранатометів. Також вдарив із мінометів. Застосував реактивну систему залпового вогню. Здійснив 18 скидів з безпілотників та спрямував у бік українських оборонців 13 fpv-дронів», - поінформував Харченко. 

Нагадаємо, 23 червня російські військові провели 16 штурмів на Лиманській ділянці фронту.