Жителям Сіверськодонецької громади виплатили ще майже 200 тис. грн за програмою «Турбота»

Жителям Сіверськодонецької громади виплатили ще майже 200 тис. грн за програмою «Турбота»

21 жителю Сіверськодонецької громади виплатили одноразову грошову допомогу у зв'язку з лікуванням на загальну суму 192 350 гривень.

Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.

Зазначається, що виплати здійснюють у межах Комплексної цільової програми Сіверськодонецької міської територіальної громади «Турбота» на 2026 рік.

Одноразову грошову допомогу надають у вигляді відшкодування витрат, понесених протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням допомоги внаслідок певних захворювань або оперативних лікувань.

Про умови надання одноразової грошової допомоги можна дізнатися за посиланням.

Телефони для довідок: 099-035-4349, 095-572-3467.

Нагадаємо, раніше за програмою «Турбота» допомогу отримали 36 жителів Сіверськодонецької громади.