Окупанти били на Луганщині дронами, мінометами та артилерією

Окупанти били на Луганщині дронами, мінометами та артилерією

Минулої доби біля вісьмох населених пунктів Лиманського напрямку окупанти атакували 17 разів.

Про це повідомляє начальник Луганської ОВА Олексій Харченко.

«Шість разів вдарили з мінометів. Ще п'ять - зі ствольної артилерії. Застосували автоматичні гранатомети, а також поцілили з реактивної артилерії. Здійснили три скиди з БпЛА та спрямували в бік наших оборонців три fpv-дрони», - поінформував Харченко.

Нагадаэмо, 24 червня на Лиманському напрямку росіяни штурмували 16 разів поблизу шістьох населених пунктів.