Окупанти били на Луганщині дронами, мінометами та артилерією
Опубліковано 26.06.2026 - 08:49
Минулої доби біля вісьмох населених пунктів Лиманського напрямку окупанти атакували 17 разів.
Про це повідомляє начальник Луганської ОВА Олексій Харченко.
«Шість разів вдарили з мінометів. Ще п'ять - зі ствольної артилерії. Застосували автоматичні гранатомети, а також поцілили з реактивної артилерії. Здійснили три скиди з БпЛА та спрямували в бік наших оборонців три fpv-дрони», - поінформував Харченко.
Нагадаэмо, 24 червня на Лиманському напрямку росіяни штурмували 16 разів поблизу шістьох населених пунктів.
- 39 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:01 ВПО з Луганщини у Києві зможуть отримати пенсійні консультації
- 09:00 У школах на ТОТ Луганщини у 2,5 раза збільшать обсяг військової підготовки
- 19:00 Жителям Сіверськодонецької громади виплатили ще майже 200 тис. грн за програмою «Турбота»
- 18:00 На відновлення Луганщини потрібно 33 мільярди доларів, – Харченко
- 17:00 «Ця показуха ні до чого»: у Лисичанську та Рубіжному відреагували на виставку росіян про «відновлення» міст
Найпопулярніші новини за тиждень:
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 1036
- У Сіверськодонецьку під час демонтажу багатоповерхівки пошкодили сусідній будинок 18.06.2026 переглядів: 728
- У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька 19.06.2026 переглядів: 696
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 664


ВПО з Луганщини у Києві зможуть отримати пенсійні консультації
У школах на ТОТ Луганщини у 2,5 раза збільшать обсяг військової підготовки
Окупанти били на Луганщині дронами, мінометами та артилерією
