Ми зацікавлені у конструктивному діалозі з громадськістю
Опубліковано 22.08.2016 - 16:52
За повідомленням прес-служби Державної фіскальної служби України сучасний стан та перспективи імплементації норм Угоди СОТ про спрощення процедур торгівлі та новації фіскальної служби у митній сфері обговорювалися під час засідання комітету з питань митної справи Громадської ради при ДФС, в якому взяв участь в.о. заступника Голови ДФС Мирослав Продан.
Учасники засідання, зокрема, розглянули актуальні питання зовнішньоекономічної діяльності підприємств та висловили свої зауваження та пропозиції у цьому напрямі.
«Державна фіскальна служба виступає за відкритий і конструктивний діалог з бізнесом. Тому наша позиція – обговорення всіх законодавчих змін з громадськістю та підприємцями. Вважаю, що Громадська рада та комітети, що діють в її складі, є тим ефективним дискусійним майданчиком, на якому знаходяться найоптимальніші шляхи вирішення актуальних питань», – наголосив Мирослав Продан.
Він також розповів, що на сьогодні відповідно до визначених завдань у рамках імплементації Угоди СОТ в службі приділяється значна увага актуалізації інформації на веб-порталі, яка є корисною для платників податків. Так, зокрема, популярністю серед платників користується розділ «Митна справа», що розміщено в інструменті «Інтерактивна мапа» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу. Крім того, в регіонах діють Центри обслуговування платників, які надають широкий спектр послуг, зокрема, консультації та роз’яснення.
У свою чергу, представники громадськості запропонували розробити низку пропозицій, які дозволять ДФС вдосконалити роботу у цьому напрямі.
Домовилися учасники зустрічі і про спільну роботу над покращенням функціонування автоматизованої системи «Єдине вікно», яка з 1 серпня працює на митницях.
«Сьогодні як для користувачів «єдиного вікна», так і для нас, контролюючих органів, діє перехідний період. Це нова система, робота якої на першому етапі звісно не може бути досконалою. Ми вже бачимо низку моментів, які потрібно покращити або відкоригувати. Над цим активно працюють наші фахівці. Полегшити цю роботу можуть і платники податків своїми пропозиціями та зауваженнями», – зазначив Мирослав Продан.
Під час засідання також обговорювалися питання щодо змін граничної межі неоподатковуваних ПДВ товарів, що ввозяться в міжнародних поштових та експрес-відправленнях, пропозиції з впровадження Комбінованої номенклатури ЄС в частині класифікації товару за кодом 63090000 „Одяг та інші вироби, що використовувалися”, тощо.
На завершення зустрічі учасники також домовилися про подальше обговорення всіх пропозицій після їх доопрацювання.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1228 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У ПФУ повідомили, скільки профінансували виплат луганчанам
- 18:06 Луганські прикордонники за допомогою “Вампіра” знищили російські гаубиці
- 17:30 В Україні 17 липня стане найспекотнішим днем літа
- 17:09 “Підвозять на старезних тракторах”, – Лисогор про якість води у Сєвєродонецькому районі
- 16:51 В Україні понад 50% школярів стикалися з булінгом, найчастіше - дівчата
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішла у відпустку та працевлаштувалася у ворога: засудили ексчиновницю Луганської ОДА 12.07.2024 переглядів: 3191
- Дистанційне навчання для дітей-ВПО - все? Наказ МОН поставив під удар освіту Луганщини 09.07.2024 переглядів: 2636
- Сєвєродончани в окупації, виходячи на зв’язок з рідними, кожного разу ризикують, – Стрюк 09.07.2024 переглядів: 2076
- ТСК вважає недостатньою роботу Луганської ОВА щодо переселенців 11.07.2024 переглядів: 1208