У минулому році 189 корупціонерів отримали оголошення про підозру у вчиненні кримінальних злочинів
Опубліковано 03.02.2017 - 12:34
Як повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України протягом минулого року працівники ДФС, причетні до корупційних дій, отримали 189 оголошень про підозру. Крім цього, судами винесено 32 обвинувальних вироки, 6 працівників служби засуджено до позбавлення волі. Про це заявив заступник начальника Головного управління внутрішньої безпеки – начальник організаційного управління ДФС Сергій Мартинов в ефірі передачі «ОбозревательLIVE».
Водночас, як розповів посадовець, минулого року під час дослідження, яке проводила Американська Торгова Палата щодо проблем, з якими американські компанії стикаються у своїй роботі, фіскальні органи в переліку найбільш корумпованих окремо взагалі не фігурували.
«Тому навряд чи можна стверджувати, що ДФС найбільш корумпована, але у той же час результати нашої роботи свідчать, що це негативне явище існує і нам потрібно докласти багато зусиль для зведення його до мінімуму», – підкреслив Сергій Мартинов.
Головне управління внутрішньої безпеки ДФС для правильного розподілу ресурсів у напрямі боротьби з корупцією також проводить опитування серед платників податків. Так, за останні півтора року проведено 3 масштабних опитування, результати яких свідчать, що представники бізнесу все ж таки менше стикаються з корупцією в органах ДФС.
Велику увагу в ДФС приділяють і профілактиці та упередженню корупційних проявів.
«Навіть якщо ми не посадили корупціонера, але він відмовився від своїх протиправних намірів, це вже непогано. Необхідно створювати такі умови, в яких ці протиправні дії стануть неможливими», – зазначив Сергій Мартинов.
Для упередження корупційних проявів в ДФС розробили інформаційні постери, в яких викладені правила, що робити платникам податків у разі протиправних дій співробітників ДФС, а також алгоритм дій співробітників фіскальних органів у разі пропонування їм неправомірної вигоди або спроб залучення до корупційних дій.
Постери будуть розміщені у центрах обслуговування платників податків, митницях, податкових інспекціях. Крім того, на окремому постері зазначено телефон гарячої лінії «Пульс», яка працює цілодобово.
«На цій лінії працюють досвідчені співробітники, які знають, як правильно оформити заяву, поставити необхідні додаткові запитання. Отримана інформація одразу передається на відпрацювання, всі факти перевіряються. Максимальний строк відпрацювання таких звернень – 10 днів. Однак реакція на всі звернення буде обов’язковою», – наголосив Сергій Мартинов.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1563 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Громада Луганщини спрямувала 4,5 мільйона гривень на підтримку військових
- 12:24 Трамп відмовився говорити про нові санкції проти рф через обстріл Сум, де загинули 35 людей
- 12:00 Окупанти розповіли, що буде з “безхазяйними” промисловими майданчиками на Луганщині
- 12:00 Як прикраси майстрині з Сіверськодонецька мандрують світом
- 11:19 Венс назвав "абсурдом" слова Зеленського про те, що США "на боці росіян"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ВПО можуть отримати грошову допомогу на оренду житла: деталі нової програми 07.04.2025 переглядів: 6208
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4302
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 2279
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти оприлюднили нові адреси 09.04.2025 переглядів: 2186