ДНЗ "Сєвєродонецький професійний ліцей"

Северодонецкий профессиональный лицей Державна форма власності ІІ рівень атестації

Наші професії:

  1. Слюсар з контрольно-вимiрювальних приладiв та автоматики (електромеханiка)
  2. Апаратник синтезу
  3. Лаборант хiмiчного аналiзу
  4. Кравець
  5. Закрiйник
  6. Манiкюрниця. Педикюрниця
  7. Перукар (перукар-модельєр 2, 1 класу)
  8. Модистка головних уборiв

Дозвілля

  • 4 гуртки художньої самодіяльності
  • 3 спортивні секції

Керівництво: Директор - Грошева Валентина Василівна. Заступник директора з навчально-виробничої роботи - Ніколенко Ярослава Володимирівна. Заступник директора з навчально-виробничої роботи - Лісєєва Марина Ігорівна. 

Умови вступу

До Сєверодонецького професійного ліцею приймаються громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які мають повну чи середню освіту, достатню для оволодіння робітничими професіями. Громадяни Уукраїни користуються рівними правами при вступі відповідно до своїх здібностей і нахилів. Обмеження допускаються за медичними та віковими показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України. Іноземці та особи без громадянства, що перебувають вУкраїні на законних підставах при вступі користуються рівними з громадянами України правами. Прийом здійснює приймальна комісія, яка проводить із вступниками бесіди з питань вибору професії, умов навчання, матеріального забезпечення, особливого захисту учнів, наступного працевлаштування, організовую роботу з комплектування навчальних груп з урахуванням здібностей і нахилів, стану здоров'я та професійної придатності вступників, а також вирішує інші питання, пов'язані з прийомом. Для вступу необхідно предоставити документи: 1. Заяву на ім'я директора ліцею. 2. Документ про освіту (оригінал). 3. Медичну довідку про стан здоров'я за формою 086-У. 4. Довідку з місця проживання та про склад родини. 5. Пільгові документи (якщо є в наявності). 6. 4 фотокартки розміром 3*4 см. 7. Характеристику з попереднього закладу освіти.

Історічна довідка про навчальний заклад

Сєверодонецький професійний ліцей (у минулому технічне училище №4, професійно-технічне училище №53) було засновано на базі Лисичанського хімічного комбінату (нині ЗАТ "Об'єднання Азот"). За довгі роки існування колектив ліцею неодноразово нагороджувався Почесними грамотами та дипломами профтехосвіти. У 1972р. ліцею було присвоєно звання "Навчальний заклад високої культури праці та побуту". Першими професіями ліцею були:апартники хімічної промисловості, лаборанти хімічного аналізу, слюсарі з контрольно-вимірювальних приладів, машиністи насосних та компресорних установок, кравці, радіомеханіки.

Контакти:

Адреса: 93400, Україна Луганська область
м. Сєвєродонецьк, пр-т Хіміків, 5 Тел.: 4-15-95, 4-25-34, 4-03-54
Наш сайт: http://spl-dnz.at.ua/
Дата редактирования страницы 05.11.2019. Дата создания 19.11.2008.