Виконком міськради прийняв рішення про початок опалювального сезону 2019-2020 років
30 вересня виконком Сєвєродонецької міської ради прийняв рішення про початок опалювального сезону 2019-2020 років.
Рішенням передбачається розпочати опалювальний сезон 2019-2020 років, починаючи з 15 жовтня 2019 року, але з урахуванням середньодобового температурного режиму. Саме з середньодобовою температурою пов’язує початок опалювального сезону законодавство.
У рішенні також зазначається, що ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», КП «СТКЕ» мають забезпечити поетапну подачу теплоносія на об’єкти охорони здоров’я, освіти, культури та спорту, житлового фонду, адміністративного та виробничого призначення. Тобто саме у такому порядку.
Що стосується медичних закладів, то датою початку опалювального сезону виконком визначив 01 жовтня 2019 року. КУ «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» та КНП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» мають власні котельні і можуть включити їх раніше, ніж 15 жовтня. Але, знов-таки, за необхідності.
- 6199 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У луганчанок - дві медалі на міжнародному турнірі зі стрибків у воду в Німеччині
- 17:03 У неділю в Україні очікується холодна та сонячна погода
- 16:38 рф вперше визнала участь соладтів Північної Кореї у війні проти України
- 16:30 Реформа МСЕК: у Луганській обласній лікарні діють чотири експертні команди
- 15:45 у росії заявили про завершення бойових дій Курщині - у ЗСУ заперечили
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 5002
- ВПО можуть отримати гроші на оренду житла від УВКБ ООН – куди звертатися 20.04.2025 переглядів: 2245
- Луганським ВПО пропонують житло у Дніпрі та на Прикарпатті – куди звертатися 22.04.2025 переглядів: 2108
- «Великі церковні свята ворог використовує для терору над мирним населенням». Інтерв'ю з капеланом Луганського прикордонного загону 19.04.2025 переглядів: 1425