В реанимации от COVID-19 умер известный врач С.Подгорный
Опубліковано 11.05.2021 - 09:33
В Северодонецке умер от ковида умер известный врач С.Подгорный.
Сергей Васильевич Подгорный — выдающийся Северодонецкий врач акушер-гинеколог со стажем работы более 40 лет. К нему ехали со всей Луганской области и даже из областного центра.
По предварительной информации смерть наступила в результате осложнений от ковида. В возрасте 65 лет врач умер в реанимационном отделении. О смерти медика сообщила на своей странице в Фейсбук Елена Буткова, экс-депутат городского совета.
Прощание состоится 11 мая в 15 часов в городском МОРГ.
- 13011 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Очолила школу у самопроголошеній «лнр»: суд виніс вирок місцевій мешканці
- 18:00 Сіверськодончанка стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу
- 17:00 Представники громад Луганщини долучилися до міжнародного проєкту з дослідження повоєнної відбудови України
- 16:00 Оператори дронів уразили транспорт і паливозаправники окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 15:26 Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2299
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1417
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1232
- Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців за програмою 16.06.2026 переглядів: 990


Очолила школу у самопроголошеній «лнр»: суд виніс вирок місцевій мешканці
Сіверськодончанка стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу
Оператори дронів уразили транспорт і паливозаправники окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
