Представники Луганщини виступатимуть на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Чотири представники Луганщини виступатимуть на європейській першості зі стрибків у воду

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

З 18 по 24 липня у Румунії відбудеться чемпіонат Європи зі стрибків у воду серед юніорів.

На змаганнях збірну України представлятимуть 10 спортсменів, серед яких чотири- стрибуни у воду з Луганщини: Владислав Клімко, Данило Аванесов, Соф’я Есман та Софія Іванова.

Так, спортсмени віком 14-15 років (група В) та 16-18 років (група А) змагатимуться на трампліні 1м, 3м, вишці серед хлопців та дівчат, а також у синхронних стрибках з трампліну, вишки та командних змаганнях.

Нагадаємо, що представник Луганщини Олексій Середа став срібним призером світової першості. Олексій Середа та його напарниця Софія Лискун посіли друге місце на чемпіонаті світу у синхронних стрибках змішаних пар з вишки.

Із сумою 317.01 бали українці поступилися лише спортсменам із Китаю.

Зазначимо, що це перша нагорода у цій дисципліні за всю історію виступів українських спортсменів на чемпіонатах світу.

Також Олексій Середа посів четверте місце на Чемпіонаті світу з синхронних стрибків з вишки.

Юний спортсмен в парі з Кирилом Болюхом завершили кваліфікацію із другим результатом, але за підсумком фіналу українці з сумою балів 396.27 посіли четверту сходинку.
Світова першість з водних видів спорту проходила в Будапешті. Для 16-річного Середи це вже другий світовий чемпіонат.