В Сєвєродонецьку окупанти відкрили пункт видачі перепусток для пересування
З боку Лисичанська ворог почергово, а інколи й одночасно, атакує різні ділянки адмінмежі між Луганщиною та Донеччиною
Про це пише керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай у своїх соцмережах.
22 липня напрямків атаки росіян в регіоні було щонайменше дві.
«Лисичанськ та прилеглі окуповані села пролягають на десятки кілометрів вздовж лінії, яку росіяни мріють досягти протягом останніх місяців. Відповідні рапорти керівництву вони надавали багато разів, але Збройні сили України мали інші плани та до сьогодні не дали ворогу реалізувати ці наміри. Так, лінія фронту на Лисичанському напрямку дуже велика, тому небезпека щоразу надходить із різних місць. Втім, наші захисники готові до спротиву», - наголосив Гайдай.
Так, учора штурмові дії у напрямку Верхньокам’янського та Сіверська українські захисники успішно відбили.
Ворог застосовував авіацію, здійснив дві артилерійські атаки та чотири спроби обстрілі мінометами.
Гайдай повідомив, що не додає сміливості окупантам і знищення ще одного складу з боєприпасами. На цей раз на Слов’яносербщині.
Менш впевнені у своїй силі росіяни і в нещодавно захоплених містах та селах.
«Там залишилося близько 10-15 % населення. Переважно, літні люди та так звані «ждуны». Але й серед них окупанти вбачають ворогів. В Сєвєродонецьку відкрито пункт видачі перепусток для пересування по окупованій території, що обмежує свободу пересування регіоном. Лише коли відстоїш в довжелезній черзі, пройдеш дактилоскопію та перевірку, тоді зможеш вирушити в лікарню сусіднього міста, якщо не помреш по дорозі», - сказав Сергій Гайдай.
Раініше керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай пояснив, чому контрнаступ поки відкладається.
Фото ЛОДА
- 1992 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганський спортсмен переміг на чемпіонаті Полтавської області з класичного жиму лежачи
- 18:00 “Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
- 17:00 У сіверськодонецькому гумхабі у Дніпрі консультуватимуть юристи «Право на захист»
- 16:00 Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
- 15:00 Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1070
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 442
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 424
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 406


“Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин