Окупанти випустили поштові марки, присвячені Сєвєродонецьку та Рубіжному
Окупаційна адміністрація фейкової “лнр” випустила поштові марки з гербами Сєвєродонецька та Рубіжного, спотворені літерою “z”. Про це повідомляють російські пропагандисти.
Поштову марку “Сєвєродонецьк” оцінили у 77 рублів. Марка має формат 30 мм х 40 мм. Її надрукували тиражем у 23 тисячі екземплярів.На марці зображені герб Сєвєродонецька та георгіївська стрічка у вигляді літери “z”. Також там є написана назва псевдореспубліки та рік випуску марки.

Схожу марку, але с гербом Рубіжного, ввели раніше, наприкінці липня. Коштує вона 42 рублі та має той самий формат.

Марки можна придбати у відділеннях поштового зв'язку “ЛНР”. Вони дійсні для оплати послуг тільки на території квазіреспубліки.
Про нагальну ситуацію в Сєвєродонецьку журналістам "Сєвєродонецьк онлайн" розповів керівник міської ВЦА Олександр Стрюк.
- 2032 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ССО уразили на окупованій Луганщині ремонтну базу загарбників
- 18:26 Бійцю бригади "Рубіж" Андрію Пальоному посмертно присвоїли звання Героя України
- 15:07 Президент відзначив двох луганських рятувальників
- 13:35 Луганська прокуратура замовить послуги стоянки на понад 180 тис. грн
- 12:00 Окупанти похвалилися прогресом: у Луганську з’явилася перша фотобудка
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3138
- «Є Всесвіт Marvel, а у мене Всесвіт мого смт», - Лєна Лягушонкова про свій роман, який став «Книгою року BBC 2025» 22.12.2025 переглядів: 576
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 461
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 446


Бійцю бригади "Рубіж" Андрію Пальоному посмертно присвоїли звання Героя України
Президент відзначив двох луганських рятувальників
Луганська прокуратура замовить послуги стоянки на понад 180 тис. грн