Запустили мобільний додаток для розвитку дошкільнят-переселенців
В Україні запускають мобільний застосунок для розвитку дошкільнят. Новий додаток “НУМО розвивальні ігри” містить ігри, малюнки, завдання та цікаві історії для дітей 3–6 років. Про це повідомляє ЮНІСЕФ.
"НУМО розвивальні ігри" - безкоштовний застосунок українською мовою із різноманітними інтерактивними іграми для дошкільнят. Так, дитина може не лише розважатися, а й розвивати необхідні для її віку навички. Йдеться про знання з мови й математики, логіку, креативність та інші важливі навички.
“Близько двох третин дітей зараз вимушено покинули свої домівки і переїхали в межах України або за кордон. Це означає, що, окрім інших наслідків війни, діти мають обмежений доступ до дошкільної освіти і раннього розвитку та можуть втратити важливі основи для подальшого освітнього процесу. “НУМО” надає унікальну можливість продовжувати навчання і є чудовим прикладом співпраці між країнами. Ми сподіваємось, багато українських дітей із задоволенням гратимуть в розвиваючі інтерактивні ігри з допомогою і разом з дорослими. Цей проект - приклад того, як ЮНІСЕФ використовує інновації, аби допомогти дітям.”, - розповів заступник регіонального директора ЮНІСЕФ у Європі та Центральній Азії Філіп Корі.
Додаток створили ЮНІСЕФ Україна спільно з ЮНІСЕФ Чорногорія в співпраці з Міністерством освіти Чорногорії та компанією SoftServe в межах благодійної платформи Open Tech.
Ігри в застосунку поділені на категорії:
- За віком. До 3 років, 3–4 роки, 4–5 років, 5–6 років;
 - За складністю. Йдеться про різноманітні тематичні рівні для кожної вікової категорії. До того ж дорослі можуть відстежувати, що дитина вже проходила, а що — ні;
 - За форматом. Завдання, ігри, малюнки та цікаві історії допоможуть збагатити знання та розвинути важливі навички.
 
Додаток може працювати офлайн. Достатньо завантажити його один раз і пройти коротку реєстрацію, аби користуватися далі будь-де. Це важливо, адже в теперішніх умовах родини проводять багато часу в сховищах, у дорозі чи намагаються адаптуватися до нового місця, де не завжди доступний інтернет.
З додатком “НУМО розвивальні ігри” дитина зможе самотужки розвиватися, мати корисне дозвілля, займатися пізнавальними активностями, розвивати ключові навички й, наскільки це можливо, відволікатися від війни.
Завантажити “НУМО розвивальні ігри” можна в AppStore та Play Market.
Також в Україні створили онлайн-портал, завдяки якому переселенці зможуть простіше евакуюватися, знайти житло та отримати гуманітарну допомогу.
- 1258 переглядів
 
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 Проєкт базової соціальної допомоги розширили: хто та як може скористатися
 - 09:00 Окупанти на Луганщині вводять ліміт на кількість сім-карт
 - 08:40 Сили оборони відбили ворожі атаки поблизу 7 населених пунктів на східних напрямках
 - 19:00 Понад 7 мільйонів гривень виплатила захисникам Лисичанська громада
 - 18:00 Суд призначив максимальне покарання колишньому «міністру освіти і науки лнр» за впровадження російських стандартів...
 
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Соцвиплати та держпрограми у листопаді 2025 року: що треба знати ВПО 31.10.2025 переглядів: 2527
 - На війні загинув військовий з Луганщини Вадим Лихацький 30.10.2025 переглядів: 1399
 - В Ужгороді сьогодні прощаються з загиблим воїном з Луганщини 27.10.2025 переглядів: 1243
 - Кузьмінова залишили директором “Світанка” ще на рік 28.10.2025 переглядів: 757
 


Сили оборони відбили ворожі атаки поблизу 7 населених пунктів на східних напрямках
«У вас наші: лавочки, фонтан, труби на опалення, світлофори, дитячі майданчики». Після приїзду Кирієнка...
   СБУ  повідомила про підозру бойовику, який вирізав «Z» на чолі полоненого українського воїна