Поліція зафіксувала факти мародерства з квартир та будинків в окупованих містах Луганщини
Опубліковано 08.08.2022 - 14:40
Поліція зафіксувала факти мародерства з квартир та будинків у містах Сєвєродонецького району.
Про це повідомляє обласна поліція.
Поліція Луганщини продовжує документувати військові злочини рф
На 7 серпня до поліції Луганської області надійшло 23 заяви та повідомлення громадян про злочини та події.
Серед них:
- 10 за фактом порушення звичаїв війни (ст. 438 КК України) – внаслідок обстрілів окупаційними військами рф пошкоджено квартири, будинок, приміщення та майно підприємства у містах Сєвєродонецьк та Лисичанськ.
- 1 факт захоплення адміністративні будівлі у м. Лисичанськ (ст. 341 КК України).
- 4 факти мародерства з квартир та будинків у містах Лисичанськ, Сєвєродонецьк та с. Олександрівка Сєвєродонецького району.
Як повідомлялося, в поліції Луганщини озвучили алгоритм дій для мешканців Луганської області, щоб повідомити про пошкодження чи руйнування житла, про загибель чи зникнення безвісти громадян, факти мародерства або інші кримінальні правопорушення.
Фото поліції
- 1568 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Судитимуть двох «суддів верховного суду лнр», яких призначив путін
- 18:40 На Україну насувається циклон з опадами і вітром
- 18:00 Як третя штурмова знищила пів батальйону рф на Луганщині за день (ВІДЕО)
- 17:40 Визначена дата, коли США і Україна обговорять нову угоду про видобуток копалин, - Bloomberg
- 17:00 Загарбники засудили хлопця на окупованій Луганщині до 12 років колонії суворого режиму
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти вимагають у містян надати доступ до їхніх квартир у Сіверськодонецьку. Якщо не буде власників, їх вскриють 04.04.2025 переглядів: 10224
- «Місто-примара, ким заселятимуть?» Люди висловилися про стан старих районів Сіверськодонецька 04.04.2025 переглядів: 3944
- "Те, що зараз там відбувається, — дійсно ніби радянське минуле". Фотограф планує випустити зін зі світлинами про Старобільськ 06.04.2025 переглядів: 3430
- ВПО можуть отримати грошову допомогу на оренду житла: деталі нової програми 07.04.2025 переглядів: 3182
Читайте у наших новинах