Спортсменка з Луганщини виборола золото на чемпіонаті Європи з жиму лежачи
Луганчанка стала чемпіонкою Європи з жиму лежачи. Про це повідомила Луганська ОВА.
Впродовж з 1 по 7 серпня в Угорському Будапешті проходив чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи. У складі національної збірної України виступали дві представниці Луганської області. Тренував атлеток Андрія Івженко.
За результатами чемпіонату Наталія Череменко виборола золото у ваговій категорії до 47 кг з результатом 95 кг.
Ще одна луганська атлетка Ганна Кадацька у категорії до 63 кг з результатом 100 кг увійшла у п'ятірку кращих.
“Дякуємо спортивній спільноті Луганщини за прославляння нашого краю на спортивних аренах Європи та світу!”, - йдеться в повідомленні.

Наприкінці липня юні спортсмени з Луганщини стали призерами Чемпіонату Європи зі стрибків у воду.
- 941 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Попаснянська МВА збирає інформацію про зниклих безвісти військових громади: деталі
- 16:30 Аудитори ЛОДА проведуть позапланову перевірку в сіверськодонецькому медзакладі
- 15:00 Роман письменниці з Луганщини став «Книгою року BBC 2025»
- 14:00 ЛОВА: На жителів окупованої Луганщини чекає підвищення тарифів на комуналку
- 12:30 Перейменували Новопсковську громаду
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1364
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 968
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 884
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 653


Попаснянська МВА збирає інформацію про зниклих безвісти військових громади: деталі
Роман письменниці з Луганщини став «Книгою року BBC 2025»
Перейменували Новопсковську громаду