“Росіяни закликають йти на псевдореферендум людей, яким нема де зимувати”, - Гайдай

“Росіяни закликають йти на псевдореферендум людей, яким нема де зимувати”, - Гайдай

Високопосадовці з рф агітують біженців взяти участь у псевдореферендумі, обіцяючи вирішити всі проблемні питання. Про це у соцмережах написав голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

“Люди декілька місяців вимушені жити на стадіоні – не в домах, гуртожитках, чи комунальних установах. На відкритому спортивному об’єкті – за два місяці до початку опалювального періоду. Повертатись цим людям нікуди – їх житло зруйнував “руський мир”, який тепер дивиться безхатченкам Луганщини в очі та має совість щось обіцяти в обмін на голос”, – написав Сергій Гайдай.

Водночас росіяни не полишають спроб окупувати Луганщину цілком і відзвітувати про це.

“Бої не припиняються ані вночі, ані зранку. Після доволі швидкого захоплення Лисичанська ворог не може подолати відстань, меншу за площину цього міста. Так, випалює землю навколо, але кожен наступний кілометр йому підкорюється після значних втрат. Намагалися окупанти штурмувати поблизу Спірного та Серебрянки, населених пунктів Донеччини, які розташовані на межі з нашим регіоном. Армія ворога зазнала вогневого ураження від наших Збройних сил та відступила”, - сказав Гайдай.

З різних направлень загарбники зробили сім спроб штурму. На двох бої точаться і дотепер. Поблизу десятьох міст та сіл росіяни атакували з повітря, зафіксовані ракетні удари.

Тільки за останню ніч, додав Сергій Гайдай, артилерійські підрозділи ворога 15 разів обстрілювали населені пункти ствольним та реактивним озброєнням.

Чи зможе Сєвєродонецьк пережити зиму, читайте в матеріалі "Сєвєродонецьк онлайн".

Підпишись на наш Телеграм