Журналіст із Сєвєродонецька показав, що зробили з його квартирою (ФОТО)

Журналіст із Сєвєродонецька показав, що зробили з його квартирою (ФОТО)

Журналіст Антон Малиновський показав фото своєї квартири в Лисичанську, де побували мародери.

Інформацію він підтвердив «Сєвєродонецьк онлайн».

«Одна справа розуміти, усвідомлювати і здогадуватися, інша - бачити це на власні очі ... Ось "руський мир" дістався і до моєї квартири ... Товариші так сильно хотіли увійти чимось поживитися, але замок на дверях так сильно чинив опір, що довелося добре прикластися чимось важким, та ще й кілька разів. У квартирі облазили кожен міліметр, своїми смердючими руками хапаючись за все, що було мені дорого з дитинства. Що шукали - незрозуміло... Характерний почерк - загажений унітаз і папірці, що валяються навколо, як ознака переваги. Мабуть, як працює слив, люди, які звикли ходити в туалет над діркою, не знають», - описує Антон.

На фото видно, як окупанти намагалися зламати двері.

На всіх світлинах ознаки того, що люди порпалися по речах, все перевернуто договори дригом.

зламані двері

туалет

При цьому, за його словами, літературою та музикою окупанти не цікавляться. Судячи з фото, колекція книг і синтезатор залишилися недоторканими. Натомість зникли 4 телевізори, тостер та вся колекція алкоголю.

разгром

разгром

догори дригом

«До речі, людям, які повертаються до міста, вони розповідають, що живуть у квартирах лише до 3 поверху, і навіть миють за собою підлогу і ніколи не зазіхатимуть на чуже майно, а все це зробила українська армія… Сподіваюся, що російська пропаганда буде краще вбиратися в мозок, якщо дивитися її з крадених телевізорів. А ми обов'язково повернемося додому та запитаємо за все», - зазначив Малиновський.

кухня

погром

погром книги

До повномасштабного вторгнення Антон працював у виданнях Сєвєродонецька, а пізніше переїхав до Краматорська. Наразі журналіст живе у Полтаві, працює з виданнями «Трибун» та «Восточний проект». Фото квартири йому надіслали з рідного міста.

Як повідомлялося, «Сєвєродонецьк онлайн» вдалося поспілкуватися з дівчиною, яка нещодавно була в місті. Вона розповіла, як їй вдалося в'їхати до нього і скільки це коштувало.

Фото з "Фейсбуку" журналіста

Ваша оцінка: Нет Середня: 5 (1 голос)