Кремінський ЦНАП працює у Рівному

Кремінський ЦНАП працює у Рівному

Центр надання адміністративних послуг Кремінської міської військової адміністрації продовжує роботу у Рівному. Про це повідомила Луганська ОВА.

Наразі людям надаються адміністративні послуги щодо отримання довідок про реєстрацію місця проживання та складу сім’ї, консультації з питань започаткування та припинення підприємницької діяльності, отримання ІD-карток, закордонних паспортів, водійських посвідчень, довідок про несудимість тощо.

Також Центр надання адміністративних послуг веде облік внутрішньо переміщених осіб з числа мешканців Кремінської громади по всіх областях України, приймає заявки від ВПО на отримання гуманітарної допомоги, узагальнює інформацію про пошкоджене майно мешканців громади, про потреби у тимчасовому житлі (шляхом оброблення відповідних гугл-форм) тощо.

За останній місяць ЦНАПом видано понад 60 довідок про реєстрацію місця проживання та довідок про склад сім’ї, виявлено потреби з гуманітарної допомоги у понад 3000 ВПО з Кремінської громади, надано понад 2000 консультацій.

Для налагодження зворотного зв’язку з суб’єктами звернення впроваджено “гарячу лінію” ЦНАПу, яка працює щодня з 9:00 до 17:00, крім суботи та неділі, за телефоном: +38 095 820 71 24.

ВПО з Луганської області, що тимчасово мешкають у Рівному та Рівненській області, можуть звернутися до адміністратора ЦНАПу особисто за адресою: м. Рівне, вул. Фабрична, 20.

Для отримання гуманітарної допомоги переселенцям з Кремінної необхідно заповнити гугл-форму.

Інформацію щодо пошкодженого майна мешканці громади можуть подати за посиланням. Якщо ж нагально необхідно житло, варто заповнити наступну форму.

Тим часом до Call-центру Сєвєродонецької міської ВЦА за місяць роботи по допомогу звернулося вже більше 2 тисяч людей.
  

Підпишись на наш Телеграм