Керівника окупаційної прокуратури звинуватили в колабораціонізмі
Керівнику окупаційної «прокуратури Старобільського району лнр» повідомлено про підозру у колабораціонізмі. Про це повідомила пресслужба Луганської обласної прокуратури.
“За спільного процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури та Старобільської окружної прокуратури жителю нині окупованого Луганська повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України)”, - йдеться в повідомленні.
Слідством встановлено, що підозрюваний, який до 2014 року працював в органах прокуратури Луганщини та залишився на тимчасово окупованій території, отримав пропозицію від представників держави-агресора очолити "прокуратуру Старобільського району лнр".
У травні цього року новопризначений керівник окупаційної "прокуратури" прибув до Старобільська, де почав організовувати та забезпечувати роботу незаконно створеного правоохоронного органу, здійснювати добір кадрів серед місцевого населення.
"Прокурор райпрокуратури" впроваджує на захопленій території загарбницьку політику, легалізовує законодавство так званої "лнр", а також координує роботу з виявлення проукраїнськи налаштованих громадян.
Наразі вживаються заходи щодо оголошення колаборанта у розшук. Досудове розслідування здійснюється слідчими 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
За вчинене фігуранту загрожує покарання – до 15 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з можливою конфіскацією майна.
Раніше очільниці “відділу агропромислового розвитку” при окупаційній владі рф на Луганщині повідомлено про підозру у колабораціонізмі.
- 916 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Понад 3 тисячі наборів щомісяця: яку допомогу можна отримати у хабах Лисичанської МВА
- 17:05 Синоптикиня розповіла, коли в Україні знов похолоднішає
- 16:30 Луганський важкоатлет став чемпіоном світу
- 15:30 "Ніхто не гарантує, що у Києві настане 10 травня": Медведєв знов погрожує Україні
- 15:00 ООН передасть в Україну велику партію гумдопомоги для постраждалих від війни
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Родом з Сіверськодонецька: містяни, чиї імена відомі за межами Луганщини 29.04.2025 переглядів: 3021
- Перші луганські ВПО заселилися до гуртожитків у Києві – як отримати місце 30.04.2025 переглядів: 2478
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві 28.04.2025 переглядів: 2377
- Україна втратила винищувач Су-27: що відомо 28.04.2025 переглядів: 2082