NRC надасть грошову допомогу 20 тисячам переселенців
Відповідно до підписаного Мінсоцполітики та Норвезькою радою у справах біженців меморандуму, підтримкою додатково до державних програм буде охоплено ще 20 000 людей з числа найбільш вразливих груп.
Про це повідомляє сайт Мінсоцполітики.
Це внутрішньо переміщені особи на території України, люди, які проживають на тимчасово окупованих та деокупованих територіях або населених пунктах, які знаходяться у зоні активних бойових дій.
Планується надавати грошову допомогу в розмірі 2 200 гривень щомісяця протягом трьох місяців, виплата буде здійснена одноразовим платежем 6 600 гривень.
До цього організація вже надала допомогу 30 000 постраждалим від війни українцям та планує і надалі підтримувати найуразливіші родини.
Як повідомлялось, дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні протягом чотирьох місяців програми надав грошову допомогу 535 000 українцям, з яких значну частину складають переселенці з Донбасу.
Фото міністерства
- 1409 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У ПФУ пояснили порядок ідентифікації пенсіонерів у 2026 році
- 18:00 Старобільська РДА залучила партнерів для розв'язання житлового питання ВПО
- 17:34 Заволодіння майже 20 млн грн на житлі для ВПО з Луганщини: НАБУ і САП викрили злочинну групу
- 17:00 Луганський хаб підтримки переселенців у Кропивницькому працює під новим управлінням
- 16:00 У Києві влада розглядає впровадження пільгової іпотеки для переселенців
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Родом з Сіверськодонецька: містяни, чиї імена відомі за межами Луганщини 29.04.2026 переглядів: 6211
- Вночі в окупованих Луганську та Лисичанську лунали вибухи: що відомо зараз 25.04.2026 переглядів: 1655
- На війні загинув військовий з Луганщини Андрій Головченко 26.04.2026 переглядів: 992
- У Кам’янському попрощаються з військовим з Луганщини 30.04.2026 переглядів: 759


У ПФУ пояснили порядок ідентифікації пенсіонерів у 2026 році
Старобільська РДА залучила партнерів для розв'язання житлового питання ВПО
Заволодіння майже 20 млн грн на житлі для ВПО з Луганщини: НАБУ і САП викрили злочинну групу