СБУ викрили коригувальників окупантів на Східному фронті
У ході контрдиверсійної “зачистки” прифронтових районів Донеччини СБУ затримала двох інформаторів ворога, які коригували ракетні удари по території регіону. Про це повідомляє пресслужба Служби безпеки України.
В повідомленні йдеться, що зловмисники розвідували та передавали окупантам точні координати місць дислокації особового складу і техніки ЗСУ, у тому числі бойових позицій реактивних артилерійських систем “HIMARS”.
Крім того, вони збирали інформацію про геолокацію та функціонування місцевих об’єктів критичної інфраструктури.
Встановлено, що за їхньою “наводкою” агресори здійснили обстріл по водозабірній системі у місті Селидове.
За даними слідства, зловмисники тримали зв’язок з бойовиками терористичних організацій на тимчасово окупованих територіях сходу України.
Одержану розвідінформацію вони передавали через одного з посадовців так званої «народної міліції днр», надаючи йому фото з позначками об’єктів на електронних картах. А для комунікації між собою використовували російську соцмережу “Вконтакте”.
Під час обшуків за місцями проживання затриманих правоохоронці виявили комп’ютерну техніку, флеш-накопичувачі, мобільні телефони з доказами розвідувально-підривної діяльності.
Наразі слідчі СБУ повідомили обом зловмисникам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). Суд обрав затриманим міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Раніше повідомлялось, що суд на 6 років позбавив волі зрадницю, яка допомагала окупантам руйнувати Сєвєродонецьк.
- 665 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
- 16:30 Луганські ВПО можуть звернутися до кремінських лікарів (ТЕЛЕФОНИ)
- 14:00 Луганські прикордонники знищили близько десятка ворожих гармат
- 12:00 Одна з релокованих лікарень Луганщини замовила юридичних послуг на 150 тис. грн
- 10:30 ЛОВА: у Сіверськодонецьку опалення є в окремих будинках, у Лутугиному робітникам на рік затримують зарплату
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 531
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 463
- Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти 12.01.2026 переглядів: 408
- У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками 12.01.2026 переглядів: 380





Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Одна з релокованих лікарень Луганщини замовила юридичних послуг на 150 тис. грн
ЛОВА: у Сіверськодонецьку опалення є в окремих будинках, у Лутугиному робітникам на рік затримують зарплату