На Луганщині поліція продовжує фіксувати випадки мародерства в окупованих містах
19 військових злочинів рф задокументовали поліцейські Луганської області за добу.
Про це повідомляє обласна поліція.
17 зруйнованих помешкань громадян в містах Сєвєродонецьк, Попасна, Лисичанськ та Тошківка в результаті артилерійських обстрілів та авіаударів армії країни-агресора.
Дії окупантів кваліфіковано за ст. 438 КК України «Порушення законів та звичаїв війни».
Зареєстровано 3 випадки мародерства на тимчасово окупованих територіях, розпочаті оперативні заходи зі встановлення осіб, причетних до вчинення злочинів.
Встановлено факт незаконного заволодіння транспортним засобом в Лисичанську та захоплення адміністративної будівлі й майна одного з підприємств в Щастинському районі.
Нагадаємо, до Луганської обласної поліції надійшли 2 заяви громадян про викрадення чоловіків на тимчасово окупованій території.
Поліція закликає громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії росії, повідомляти поліцію та інші правоохоронні органи про злочини окупантів.
- 1116 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Зеленський не відповів на петицію щодо компенсації за житло на окупованих територіях
- 17:06 Україна у четвер знову стане найспекотнішою країною Європи
- 17:00 Лисичанська МВА надає грошову допомогу на переїзд до місць працевлаштування – як отримати
- 16:46 Визнання Криму російським не вимога до України, це про США, - WP
- 16:00 Після звільнення Лисогор отримав понад 300 тисяч гривень зарплати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти продовжують виявляти у Сіверськодонецьку “безхазяйне” житло: нові адреси 17.04.2025 переглядів: 6677
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 4489
- Мільйонери з Луганської ОВА: які статки задекларували чиновники за 2024 рік 17.04.2025 переглядів: 3564
- Луганські ВПО можуть заселитися у модульні містечка у Львові – куди звертатися 18.04.2025 переглядів: 2973