Самопроголошений «мер» Сєвєродонецька каже, що в місті все спокійно і продовжуються ремонти закладів освіти
Влада окупантів продовжує ремонтувати те, що розбила при наступі на Сєвєродонецьк.
Про це у своєму телеграм-каналі пише самопроголошений в.о. «мера» міста Микола Моргунов.
«Сєвєродонецьк оживає, а сєверодончани, яких дедалі більше з кожним днем, повертаються до звичного, мирного життя. Обстановка у місті спокійна, всупереч чуткам та домислам», - стверджує Моргунов.
Він ознайомився з ремонтними роботами, що ведуться у місті, відвідав Сєвєродонецьку центральну міську багатопрофільну лікарню, школу №15 та ясла-садок №14.

Також стало відомо, що у Сєвєродонецькому міському Палаці Культури розпочато набір у наступні творчі колективи: студія за класом баяну та студія за класом вокалу, народний хор "Козачі наспіви", народний сучасний танець "Дружба».

Раніше керівник Сєвєродонецької ВЦА Олександр Стрюк розповів в ефірі телемарафону, що в місті вже чують наближення українських військових.
Але відмовився коментувати ситуацію в місті «Сєвєродонецьк онлайн».
Водночас голова Сєвєродонецької РДА Роман Власенко розповів "Сєвєродонецьк онлайн", що зараз на окупованій території черги на луганський напрямок. А також на росію.
"Є певна дезорганізація у колаборантів. Багато з них вже на валізах. Але казати про всі міста – не варто», - повідомив Власенко.
Нагадаємо, самопроголошений голова «лнр» Леонід Пасічник запевнив, що вся окупаційна влада на місці.
- 4523 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Дружина ветерана з нуля розпочала власну справу та вироблятиме копченості
- 10:36 Окупанти заарештували луганчанина та звинуватили у роботі на ГУР
- 10:00 Втратила у вогні колекцію вишитих полотен: історія 84-річної переселенки з Сіверськодонецька, яка пережила дві війни
- 09:00 росіяни визнали брак нотаріусів на Луганщині. У Сіверськодонецьку руйнуються багатоповерхівки
- 08:24 На Луганщині ворог атакував з мінометів та дронів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3059
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 798
- Ключові ризики та пріоритети: представили проєкт бюджету Сіверськодонецької громади-2026 19.12.2025 переглядів: 459
- На Одещині попрощалися з загиблим військовим з Луганщини 20.12.2025 переглядів: 430


Окупанти заарештували луганчанина та звинуватили у роботі на ГУР
Втратила у вогні колекцію вишитих полотен: історія 84-річної переселенки з Сіверськодонецька, яка пережила дві...
росіяни визнали брак нотаріусів на Луганщині. У Сіверськодонецьку руйнуються багатоповерхівки