Прикордонники захопили двох бойовиків “лнр” на Харківщині
Опубліковано 14.09.2022 - 15:53
Прикордонники взяли в полон двох бойовиків “лнр”, яких силоміць відправили воювати на боці рф. Про це повідомляє пресцентр Держприкордонслужби.
Двох жителів Луганської області ЗСУ захопили під Куп’янськом, під час контрнаступу в Харківській області.
Мобілізовані на окупованих територіях чоловіки здалися передовій групі прикордонників. За словами полонених, один з них родом з Довжанська, інший з Лисичанська.
Свої дії бойовики пояснили тим, що в них зворотної дороги немає, є дорога тільки в один кінець. Так їм сказали, коли силоміць привели до військкомату.
Тим часом голова Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів, що окупанти створюють видимість своєї масової присутності - повернулись до Кремінної та позривали українські прапори.
- 955 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:30 ЛОВА: у Тошківці залишилося 2 % жителів, у Новодружеську світла немає вже понад три роки
- 09:00 Окупанти намагалися просунутися у Серебрянському лісі
- 18:00 Шиють костюми для пожежників: як у Вінниці працює підприємство з Сіверськодонецька
- 14:53 Важкохворі, поранені та молодь: в Україну з полону повернулася нова група захисників
- 13:52 Тіла ще 1200 загиблих повернули в Україну, - Коордштаб
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 7178
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 7112
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3820
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку за 100 рублів дають скористатися Wi-Fi, окупанти контролюватимуть норми здачі «ГПО» 08.06.2025 переглядів: 2220