Почав працювати “Єдиний портал вакансій”

Почав працювати “Єдиний портал вакансій”

В Україні запровадили “Єдиний портал вакансій” - ресурс, де переселенці та інші громадяни можуть знайти роботу за необхідними критеріями. Про це повідомила Державна служба зайнятості.

“Десятки тисяч робочих місць на відстані одного кліку. Такі можливості відкриває Єдиний портал вакансій, який розпочинає роботу від сьогодні завдяки спільним зусиллям Міністерства економіки України, Державної служби зайнятості та провідних українських сайтів з пошуку роботи (work.ua, robota.ua, novarobota.ua, pidbir.com, grc.ua, ua.jooble.org)”, - йдеться в повідомленні.

Функціонал сайту дозволяє знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплат. Єдина база даних оновлювається в режимі реального часу. Підписка на вакансії за галуззю та регіоном доступна через чат-бот у Telegram.

“Запуск нового порталу дозволить подолати несприятливі тенденції на ринку праці, оптимізувавши процес пошуку легальної роботи. Належне забезпечення підприємств кадрами підсилить розвиток економіки. Радимо усім бажаючим відвідати портал і скористатися шансом збудувати нову кар’єру.

“Створення Єдиного порталу вакансій передбачалося Стратегією розвитку Державної служби зайнятості, а практична реалізація проекту розпочалась завдяки підписанню угоди про співпрацю між Міністерством економіки України та провідними сайтами з пошуку роботи. Дякуємо їм за активну співпрацю та підтримку у такій важливій для всіх нас програмі”, - розповіли в службі зайнятості.

Раніше в центрі зайнятості пояснили, як отримати статус безробітного під час війни.