Спортсменка з Луганщини здобула 3 золоті медалі на європейській першості з пауерліфтингу

Спортсменка з Луганщини здобула 3 золоті медалі  на європейській першості з пауерліфтингу

Три золоті медалі здобула спортсменка з Попасної Наталія Олійник на європейській першості з пауерліфтингу серед паралімпійців.

Про це повідомляє Луганська ОДА.

У Грузії завершився чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

За результатами виступів представниця Луганщини Наталія Олійник стала чемпіонкою в:

• особистій першості (вагова категорія до 86 кг) з результатом 140 кг;
  • командному виді;
  • змішаній категорії (змагались і чоловіки і жінки разом).

Зазначимо, що в командному виді в фінальному виступі збірна України здолала збірну Туреччини з результатом 271,1 кг проти 262,3 кг.

У змішаній категорії українська збірна у фіналі обійшла французів із загальним результатом 356,89 кг проти 227,76 кг.

Нагадаємо, що попаснянка Наталія Олійник – срібна призерка Паралімпійських ігор 2021 року.

Тренується вона під керівництвом Андрія Івженка.

Як повідомлялося, тенісистка із Сєвєродонецька виступає в німецькій бундеслізі.