Освітянка з Луганщини написала вірш про героїв та зрадників
Директорка гімназії з Троїцької громади на Луганщині написала вірш і його присвятила всім освітянам Луганщини, які зараз у лавах Збройних Сил України боронять нашу землю. Про це повідомляє Луганська ОВА.
Війна – період часу, коли люди проявляють свої справжні емоції. Лють, гнів і ненависть переплітаються із коханням, відданістю та честю. Як би не дивно це звучало, але війна надихає сотні та тисячі осіб, які у цивільному житті не замислювались над творчістю. Прикладом такої людини є директор Арапівської гімназії Троїцької селищної ради Долина Кирильчук, яка написала вірш “Кожен з нас вибір мав”:
Кожен з нас вибір мав:
Хтось із зброєю став
Боронити Вкраїну і волю,
Хтось сховався в кущах,
Відчуваючи жах,
Нарікав на державу і долю.
Кожен з нас вибір мав:
Хтось служити не став
Вбивцям, нелюдам, вражим потворам.
Хтось хребет прогинав,
Гімн ворожий співав
Під кривавим, чужим триколором.
Кожен з нас вибір мав…
Час розплати настав:
Хтось розправить не плечі, а крила,
Хтось довіку нести
Буде морок ганьби
І знеславленим піде в могилу.
До Дня вчителя Президент відзначив освітян Луганщини почесними званнями.
- 1256 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Прикарпатті судитимуть луганчанина, якого затримали під Білогорівкою – він воював на боці окупантів
- 18:00 Прикордонники, які воюють у Серебрянському лісі, отримали знаки пошани “Захиснику Луганщини”
- 17:04 В Україні з середи почне теплішати, а на вихідних очікується "синоптичний рахат-лукум"
- 17:00 Українські військові уразили нафтобазу на окупованій Луганщині
- 16:05 Запаси американської зброї та боєприпасів вичерпаються в України до початку літа, - FT
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 3609
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2617
- У мережі розповіли, що ховається за фарбованими фасадами будинків в окупованому Сіверськодонецьку 27.02.2025 переглядів: 1311
- Виплати ВПО: що буде з березня 27.02.2025 переглядів: 1278

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.